Operacion i madh i policisë dhe doganës në Pejë, cak ‘mobi shop-et’

0 minutes, 20 seconds Read

Njësiti Kundër Krimeve Ekonomike dhe Dogana e Kosovës kanë zbarkuar para pak çasteve në Pejë për të kontrolluar Mobi Shop-et.

Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se operacioni sapo ka nisur dhe cak i tij janë të gjitha mobi shop-et për të cilat ka dyshime për kontrabandë të telefonave.

IndeksOnline do t’iu mbajë të informuar për këtë operacion…

Publikime te ngjashme