Olta me “thumba” për Luizin dhe Kiarën: “Ua tregoj unë si ta bëni në krevat nëse doni të bëheni me çun”

1 minute, 12 seconds Read

Pas martesës simbolike në shtëpinë e Big Brother Vip, Luizi dhe Kiara kanë shprehur dëshirën e tyre që në një të ardhme të bëhen prindër. Olta e shpall pa filluar mirë loja: Big Brother do e fitoj unë .

Gjatë një bisede mbrëmë Olta ka ndarë me banorët e Big Brother, kryesisht me Kiarën edhe Luizin, disa këshilla se si të bëjnë djalë apo vajzë kur të vendosin të bëhen prindër.Luizi po e dëgjonte me shumë vëmendje, por duke lëshuar edhe ndonjë batutë, ndërsa Olta thoshte: “Nëse do të bësh çun, duhet ta bësh në ditët ekzakte që ti je në ovulim.

E ndjen femra vetë kur është në ovulim. Janë dy ose tre ditë të caktuara që femra është në ovulim. Në këto ditë mund ta bësh një djalë. Nëse doni të bëni gocë, duhet të tentoni dy ditë para se të fillojë ovulimi.” Kujtojme se Një zarf i kuq u fut nga Vëllai i Madh në shtëpi për Oltën. Grupi i saj u shpall fitues në lojën me litar, për pasojë Olta ka një avantazh nga Vëllai i Madh.

Olta hapi zarfin e kuq dhe ajo kishte mundësine të dërgonte tre banorë në televotim. Olta zgjodhi që të nominojë Kiarën, Luizin dhe Bledin.

Publikime te ngjashme