Olta Gixhari publikon video shtatzënë, ndjekësit ‘mbetën pa fjalë’

0 minutes, 33 seconds Read

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka publikuar një foto para pasqyrës ku duket me barkun e rrumbullakosur.

Por ndersa te gjithe u surprizuan dhe menduan se ajo eshte serish shtatzene, duket se Olta u kthye pas në kohë duke treguar se fotoja ishte bërë një ditë para se djali i saj, Amari të vinte në jetë.

Olta Gixhari publikon video shtatzënë dhe ndjekësit e saj

“Si sot 3 vite më parë, 1 ditë para se të lindë Amar”- shkruan aktorja krahas fotos.

Marrëdhënia e Oltës me të birin është shumë e ëmbël, ndersa kujtojmë që Olta eshte shprehur se do te behet serish nene.

Publikime te ngjashme