Nuk ndalen – Luizi dhe Kiara shijojnë momente intime me njëri-tjetrin

0 minutes, 45 seconds Read

Kiara Tito është në mesin e banorëve të tjerë që janë rikthyer sërish në Big Brother VIP Albania.

Ajo duket se këtë kohë po e shijon shumë, në veçanti me partnerin e saj, artistin shkodran, Luiz Ejlli.

Ata vazhdimisht janë parë në krahët e njëri-tjetrit duke shkëmbyer momente romantike.

Foto: Screenshot/Instagram

Gjatë orëve të vona, çifti siç ndodh rëndom, nuk kanë munguar me skena të nxehta.

Të njëjtit janë shtrirë bashkë dhe janë parë duke u argëtuar në masë të madhe e në çaste tejet intime.

Foto: Screenshot/Instagram

Përkundër aludimeve të shumta në rrjet, dyshja kanë biseduar edhe për jetën e tyre jashtë, pushimet e gjithashtu edhe për dasmën.

Megjithatë, pritet të shihet në vazhdim se si do të shkojë marrëdhënia e tyre, nëse është e vërtetë apo jo./Telegrafi

Publikime te ngjashme