fbpx

Nuk e kishit imagjinuar asnjëherë Marinën brune, moderatorja ju surprizon me foton e fundit

HomeMagazina

Nuk e kishit imagjinuar asnjëherë Marinën brune, moderatorja ju surprizon me foton e fundit

Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Si rrallëherë ajo është shfaqur me flokët në ngjyrë të zezë, duke i befasuar jo pak miqtë e saj. Ndryshe siç janë mësuar ta shohin përherë me ngjyrën bionde të flokëve, me këtë ‘look’ dhe baluket, Vjollca ngjan si një njeri tjetër. Kete fakt ja kanë vënë në dukje edhe ndjekësit, të cilët kanë lënë komente nga më të ndryshmet.

Me siguri ky është një ndryshim i përkohshëm i moderatores, pasi tashmë publiku është mësuar me pamjen e saj mjaft të ëmbël prej biondeje në ekran.

https://www.instagram.com/p/CDhB5KEjVji/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS