fbpx
HomeMagazina

Nuk do ta besoni por Meryem ka pozuar e zhveshur, ja fotot

Aktorja turke ka pozuar e zhveshur. Aktorja turke, Meryem Uzerli për publikun njihet më së shumti me rolin e saj si ‘Sulltanesha Hyrem’.

Nga aty ajo ka filluar të ndiqet nga një numër akoma më i madh i njerëzve në Instagram e madje ka shumë shqiptarë.

Me fotografitë që i poston në këtë rrjet social merr vëmendjen pasi dallojnë shumë nga roli që ajo luante në serialin e lartëpërmendur. Meryem së fundmi ka pozuar e zhveshur, e mbuluar vetëm me trëndafila dhe fotot ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net

https://www.instagram.com/p/CEFLSO-hyjZ/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

x