fbpx

Notarja bën not me një gotë plot me qumësht në kokë

HomeKuriozitete

Notarja bën not me një gotë plot me qumësht në kokë

Notarja me famë botërore, Katie Ledecky, vitet e fundit ka qenë kampione absolute në garat me not. Këtë ajo e ka dëshmuar dhe me anë të një video të publikuar në aplikacionin “Tik Tok”, ku ka shpalosur të gjithë talentin e saj.

Katie është shfaqur duke bërë not, ndërsa mbi kokë mbante një gotë lëng. Me gotën mbi kokë kampionia olimpike ka përshkruar të gjithë pishinën 50 metra të gjatë. Ajo që bie në sy është fakti se si ajo ka arritur të mbajë ekuilibrin dhe ta kalojë me sukses këtë sfidë.

“Ndoshta një nga gjërat më të mira të karrierës sime”, shkroi Katie krahas videos së publikuar.

COMMENTS

x