fbpx

Nora Istrefi ndan fotografi të ëmbël nga fëmijëria

HomeMagazina

Nora Istrefi ndan fotografi të ëmbël nga fëmijëria

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të komentuara dhe pëlqyera të estradës shqiptare.

Përpos postimeve të përditshme që bëhen pjesë e faqeve rozë, edhe jeta e saj private është mjaft e pranishme në interesin e publikut.

Ndërkaq, në një postim në rrjetin social Instagram, Nora ka vendosur që të ndajë një fotografi të ëmbël.

(Foto: Instastory)

Bëhet fjalë për një imazh te realizuar vite më parë, nga fëmijëria e këngëtares, në të cilën duket mjaft e bukur.

“Nora bebe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

https://www.instagram.com/p/CD_dT93JZTd/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë kohëve të fundit ajo ka qenë aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu fotosesione të ndryshme nga pushimet.

Derisa po e shijon kohën e lirë, hiti i saj i fundit “Anna” në bashkëpunim me reperin Gjiko, ende vazhdon të dëgjohet në përmasa të mëdha. /Telegrafi/

COMMENTS

x