Njihuni me gruan 112-vjeçe nga Prizreni, mjeku: “Më vizitoi një gjyshe e shëndoshë”

0 minutes, 22 seconds Read

Gjyshe të shëndoshë e ka quajtur 112-vjeçaren Xhemile Susuri, mjeku dhe drejtori i QKMF-së në Prizren, Xhevat Elezkurtaj.

“Një ndenjë e veçantë për mjekun kur viziton nje gjyshe të mirë dhe të shëndoshë të moshës 112 vjeçare. Jetë te gjatë për Xhemile Susurin!”, ka shkruar ai në Facebook.

Doktori ka publikuar edhe një foto me njërën nga gratë që besohet se është më e vjetra në Kosovë.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *