Njerëzit shpërthejnë keq ndaj Kiarës: Të të vijë turp për reagimin që bëre ndaj Luizit

1 minute, 10 seconds Read

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë qe Kiiara e beri dhurata per Luizin pasi fitoi lojen e imitimeve dhe kishte mundesine qe te kerkonte te Vellau i Madh per t’ia plotesuar nje deshire e qe zgjodhi qe te kerkonte dhome te vecante per veten dhe Luizin.

Ata moren mesazhe nga fansat e tyre permes ketij aplikacioni, por fansat në komentet e faqjes zyrtare të Big Brother kanë shpërthyer në kritika ndaj saj sipas tyre Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishte të panumërta.

Teksa Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi teksa kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit dhe me pas edhe ftoi edhe Luizin qe te shkojne ne dhomen e rrefimit edhe pse ishin duke lexuar mesazhet dhe Luizi nuk deshironte qe te shkoj derisa te mbaronin se lexuari mesazhet qe fansat u kane derguar.

Pasi ajo e mori Luizin me te hyre ne dhomen e rrefimit degjohet duke thene ”Si ka mundesi” me pas mikrofoni i saj ndalet pasi ne dhome te rrefimit nuk duhet te transmetohen pamjet e as zeri, prandaj permes kesaj fjalie fansat kane thene se ajo eshte ankuar si ka mundesi qe nuk kishte mesazhe per te.

Publikime te ngjashme