Connect with us

Kosovë

Një person rrah me boksa dhe shkelma tri vajza në mes të ditës në Prishtinë

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku një person ka sulmuar tri vajza në mes të ditës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ahmet Krasniqi, teksa shihet një person i moshës së mesme teksa sulmon tri vajza të reja, të cilat përpiqen të mbrohen nga sulmet e tij.

 

Advertisement
Comments