fbpx

Një i vrarë dhe dy të plagosur pas konflikti në Skenderaj

HomeLajmeKosovë

Një i vrarë dhe dy të plagosur pas konflikti në Skenderaj

Një person ka mbetur i vrarë pas një mosmarrëveshje në fshatin Baks të Skenderajt, derisa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësja për rajonin e Mitrovicës, Fexhrije Pllana. Ajo ka thënë se dy të plagosurit janë dërguar në QKUK, por nuk ka dhënë detaje për gjendjen e tyre.

Një person ka mbetur i vrarë pas një mosmarrëveshje në fshatin Baks të Skenderajt, derisa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Rasti është konfirmuar nga zëdhënësja për rajonin e Mitrovicës, Fexhrije Pllana.

Ajo ka thënë se dy të plagosurit janë dërguar në QKUK, por nuk ka dhënë detaje për gjendjen e tyre.

COMMENTS

x