fbpx

Një burrë nga Prishtina raporton në Polici se është rrahur dhe malltretuar nga gruaja!

HomeKosovë

Një burrë nga Prishtina raporton në Polici se është rrahur dhe malltretuar nga gruaja!

Një burrë ka raportuar në Policinë e Kosovës se ishte rrahur nga gruaja e tij.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth mesnatës në Prishtinë.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

“Prishtinë 10.01.2022-23:58. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij e dyshuar kosovare. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thekson raporti.

COMMENTS

x