fbpx

Ngjarje tragjike: “Ndërron jetë futbollisti shqiptar në Greqi, pasi bie pa ndjenja në fushë në minutat e para të ndeshjes”

HomeLajmeShqiperi

Ngjarje tragjike: “Ndërron jetë futbollisti shqiptar në Greqi, pasi bie pa ndjenja në fushë në minutat e para të ndeshjes”

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Ka ndërruar jetë gjatë një ndeshje futbolli, futbollisti shqiptar Aleksandër Lambi.

22-vjeçari ra në fushë pa ndjenja brenda pesë minutave të para të ndeshjes.

Pasi ra pa ndjenja lojtarët dhe mjekët e të dyja skuadrave i shkuan në ndihmë

I riu është dërguar në spital, por për fat të keq, nuk ka arritur të mbijetonte, duke ndërruar jetë.

COMMENTS

x