Në Dragash babai e rrah djalin e tij në 5 të mëngjesit, pastaj i prish dyert e shtëpisë me sopat

HomeLajmeKosovë

Në Dragash babai e rrah djalin e tij në 5 të mëngjesit, pastaj i prish dyert e shtëpisë me sopat

Në orët e para të mëngjesit të djeshëm, rreth 05:50, Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Dragash. Ai kishte sulmuar fizikisht të birin e tij dhe pastaj kishte dëmtuar dyert e shtëpisë me sopat, transmeton Indeksonline. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Indeksonline

Në orët e para të mëngjesit të djeshëm, rreth 05:50, Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Dragash.

Ai kishte sulmuar fizikisht të birin e tij dhe pastaj kishte dëmtuar dyert e shtëpisë me sopat, transmeton Indeksonline.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Indeksonline

COMMENTS