“Ndoshta edhe po lind diçka mes neve”, Graniti flet për lidhjen me Fifin

HomeMagazina

“Ndoshta edhe po lind diçka mes neve”, Graniti flet për lidhjen me Fifin

Fifi dhe Graniti gjatë kësaj nate të spektaklit janë ftuar në dhomën e rrëfimit për të folur për raportin mes tyre.

Graniti ka treguar se gjatë kësaj jave ka pasur raste që është ndjerë keq, e Fifi ka qenë ajo që ia ka hequr mërzinë, shkruan Reporteri.net.

Derisa në klip po shfaqeshin momentet mes dyshjes brenda ditëve në Big Brother, Graniti në një moment u shpreh se të ardhmes nuk i dihet se çfarë mund të ndodhë mes tyre, teksa thotë se lumturinë po e gjen tek Fifi, dhe po të largohej do të ndjente një zbrazëti të madhe.

“Po ndjehem mirë, edhe po ndjehem e mbrojtur e sikur e kam një mburojë afër, dhe uroj që Graniti të jetë mburoja ime”, u shpreh Fifi pas klipit që u shfaq në ekran.

“Në një moment harrova që ndoshta, edhe po lind diçka”, tha Graniti, derisa shtoi se ka qenë Fifi që ajo gjithmonë i ka ndenjur afër.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

COMMENTS