fbpx

Munishi para ndeshjes ndaj Prishtinës: Respekt gjithkujt, veresi askujt

HomeSportSporti vendor

Munishi para ndeshjes ndaj Prishtinës: Respekt gjithkujt, veresi askujt

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi përmes një statusi ka reaguar para finales me Prishtinën në kuadër të “Digitalb Kupës”.

Ai ka shkruar se skuadra e tij është e gatshme dhe e fortë dhe shpreson që zoti të ju jap atë që e kanë merituar.

“Respekt gjithkujt, veresi askujt”, ka shkruar ndër të tjera Munishi në postimin e tij.

Postimi i plotë i Ismet Munishit:

Finalja e parë për trofeun e parë .Ishalla zoti na jep aq sa e kemi meritu .Na jemi të gatshem , na jemi të…

Posted by Ismet Munishi on Tuesday, July 28, 2020

COMMENTS