fbpx

“Mos u nxito t’ia marrësh koleges”, Rama vazhdon me batuta edhe me ministren e tij

HomeLajmeShqiperi

“Mos u nxito t’ia marrësh koleges”, Rama vazhdon me batuta edhe me ministren e tij

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vijuar me batutat në mbledhjen e përbashkët mes qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë.

Para se të flisnin ministret e energjisë të dy vendeve, pati një ngatërresë në lidhje me protokolle që ishin prezantuar pak më parë.

Rama ftoi ministrat të merrnin fjalën, pasi nëse do të ishte për të, ai do i jepte fjalën mikpritësve nga Kosova dhe Kurti të ftuarve nga Shqipëria.

“Mos u nxito t’ia marrësh koleges se tregon atë që kemi thënë gjithmonë, sa më shumë gra aq më mirë për vendin po më keq për gratë”, tha Rama.

COMMENTS

x