fbpx

Morena Taraku: Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart

HomeMagazina

Morena Taraku: Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Me ndjekësit në këtë rrjet social ndan imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet tejet joshëse e shpesh publikon edhe thënie që lidhen me jetën.

“Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart”, ka shkruar në postimin e fundit me të cilin si zakonisht edhe tani e ka marrë vëmendjen./Lajmi.net

COMMENTS