fbpx

Morena Taraku sërish në qendër të vëmendjes me stilin e ri të flokëve

HomeMagazina

Morena Taraku sërish në qendër të vëmendjes me stilin e ri të flokëve

Kohëve të fundit ka bërë disa ndryshime drastike në pamjen e saj.

Dhe Morena Taraku, e cila ditë më parë prezantoi veten si bionde, është rikthyer sërish në një zeshkane të theksuar.

Artistja po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, derisa në postimin e fundit ka prezantuar stilin e ri të flokëve.

https://www.instagram.com/p/CD9Imk-lCzJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo vjen sërish në formë të mahnitshme dhe flokët e gjata të zeza i shkojnë mjaft shumë asaj.

Kjo nuk është hera e parë që Morena eksperimenton me gjëra të tilla, pasi vetëm ditë më parë kishte rruajtur komplet kokën.

Sidoqoftë, bukuroshja nga Peja përkundër ndryshimeve po komplimentohet mjaft shumë nga miqtë dhe ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CEC1tRHHmdA/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo momentalisht është duke e përgatitur klipin e ri, i cili pritet të lansohet së shpejti. /Telegrafi/

COMMENTS

x