fbpx

Monika apo Arbëri, ky është i eleminuari i natës së sotme!

HomeMagazina

Monika apo Arbëri, ky është i eleminuari i natës së sotme!

Monika dhe Arbëri janë banorët e nominuar këtë të martë.

Publiku gjatë javës ka votuar për banorin që ka dashur ta eliminoj. Mes Monikës dhe Arbërit publiku ka votuar që i eliminuari i sotëm të jetë Arbëri.

Monika ishte nominuar nga Einxhel si pasojë e çmimit surprizë, ndërsa Arbëri u nominua nga banorët.

Kujtojmë që të premten e kaluar ishte Beatrix Ramosaj ajo që u eleminua.

COMMENTS

x