fbpx

Momenti emocionues, gjyqtari ndërpret ndeshjen dhe i propozon basketbollistes (Video)

HomeKuriozitete

Momenti emocionues, gjyqtari ndërpret ndeshjen dhe i propozon basketbollistes (Video)

Një moment i ëmbël ka ndodhur në Malin e Zi, ku në një ndeshje basketbolli mes Podgoricës dhe Buducnostitka ndodhur një episod i pazakontë me protagonist gjyqtarin e sfidës.

Gjatë zhvillimit të lojës, arbitri Stefan Vukoviq, ndali lojën dhe ju afrua basketbollistes së Podgoricës, Violeta Lazareviç duke ju gjunjëzuar dhe i propozoi me një unazë. Momenti i treguar në video është bërë viral, me habinë dhe emocionet që i shkaktoi të pranishmeve në sallë.

COMMENTS