Moderatorja e njohur i kthehet ashpër Arbrit: Edhe ti je për klikime aty

0 minutes, 51 seconds Read

Mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari shpërtheu ashpër ndaj ish-banorëve, Efi, Ronaldo dhe Mikela.

Ai tha se të gjithë ata që po dalin janë duke e shfrytëzuar Luizin për famë, teksa i quajti “përfitues” dhe se jetojnë për klikime.

Pas kësaj ka reaguar edhe moderatorja, Fatma Haxhialiu. Ajo i ka dalë kundër Arbrit, duke thënë se nuk e kupton pse gjithë ky përçmim ndaj ish-banorëve.

“Më fal pak po Efi terë kohën i ka folur Luizit aty, pikë së pari! Pike së dyti pse i drejtoheni ish banorëve me kaq përçmim??? Pastaj ca është ky muhabet e bëni për klikime, po ti o Arber për ca del aty si opinionist? Ti nuk del për shikueshmëri dhe klikime? Çfarë punë kë ti me opinionistin aty, kur merresh me filantropi? Çfarë qëllimi ke ndryshe nga këta që e bekan për klikime?”, ka shkruar Fatma në rrjete sociale.

Publikime te ngjashme