fbpx

Modelja kërkon mjekë për 50 mijë dollarë, arsyeja do t’iu befasoj

HomeMagazina

Modelja kërkon mjekë për 50 mijë dollarë, arsyeja do t’iu befasoj

Meli vazhdon të provokoj me format e saj trupore.

Meli Santa është një 24-vjeçare e cila ndiqet nga më shumë se 400,000 njerëz në Instagram dhe poston rregullisht foto provokuese në të brendshme.

Përveç kësaj, ajo adhuron operacione plastike dhe pranon se ka pasur disa tashmë, duke përfshirë të pasmet, hundën, dy operacione në gji dhe ka mbushur buzët e saj me silikon.

Por përkundër vëmendjes që merr, bukuroshja persiane dëshiron më shumë – konkretisht ajo dëshiron të pasme më të mëdha, transmeton kp.

“Unë jam në një mision për t’i rritur ato. Të pasmet e mia duken shumë të natyrshme tani, por preferoj një pamje artificiale kështu që dua që implantet t’i zgjerojnë edhe më shumë,” shpjegoi ajo për Daily Star.

“Unë do të bëj operacione derisa të marr rezultatin që dua,” zbuloi vajza, së cilës tifozët paguajnë 200 dollarë në muaj abonim në Snapchat-in premium të saj.

Por misioni i saj nuk po shkon sipas planit. Ajo thotë se të gjithë kirurgët kozmetikë me të cilët foli nuk pranuan operacionin e ri.

“Shumë admirojnë të pasmet e mia dhe më pyesin se ku i bëra. Ata më thonë se janë 100% natyrale dhe nuk duhet t’i ndryshojë”.

Por Meli thotë se është aq e dëshpëruar sa është e gatshme të paguajë më shumë.

“Unë do të paguaj 50,000 dollarë për çdo kirurg të njohur që do të përmbushë dëshirën time,” tha ajo, duke shtuar se është e gatshme të udhëtojë në çdo pjesë të botës në misionin e saj për të pasmet më të mira në botë.

COMMENTS

x