fbpx

Modelja i heq gati të gjitha në plazh, provokon keq ndjekësit

HomeMagazina

Modelja i heq gati të gjitha në plazh, provokon keq ndjekësit

Modelja e famshme i ka hequr gati të gjitha.

Modelja, Dj, dhe aktorja e njohur, Konstantina Gianni, e ka realizuar një fotosesion të ri, shkruan lajmi.net.

Nga ky fotosesion profesional ajo ka vendosur që fillimisht me ndjekësit ti ndajë dy fotografi. Në fotot e postuara modelja ka treguar shumë duke u shfaqur tejet provokuese në bikini.

“Koha më e mirë për fillimet e reja është tani”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Konstantina është aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram dhe me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, provokuese dhe jo vetëm./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CEqFeGtD0sk/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS