fbpx
HomeMagazina

Modelja e njohur nuk përmbahet

Që kur ka vendosur të kalojë kohë vetëm, ajo nuk resht së bëri poza sensuale, si për t’i thënë fansave në Instagram që nuk i ka harruar.

Modelja e njohur Suki Waterhouse goditi sërish me foton e radhës ku shfaqet pa reçipeta, vetëm me një bluzë të hollë në ballkonin e shtëpisë së saj.

Aktualisht modelja ndodhet në Crillon le Brave të Francës.

28-vjeçarja njoftoi më herët fansat e saj se për pak kohë do të merrte pushimet dhe nuk do të ishte shumë aktive.

COMMENTS

x