fbpx

Mirena i bënë disa pyetje kryeministrit Kurti: “Çka do bëhët me policet, a do i dorzojn armet, a do paguhen”

HomeLajmeKosovë

Mirena i bënë disa pyetje kryeministrit Kurti: “Çka do bëhët me policet, a do i dorzojn armet, a do paguhen”

Statusi i plotë i analistit Ilir Mirena në rrjetin social facebook:

“Kane shperthy budallte n’tana anet.

Ne Serbi mediat po shperndajne lajme per rastin e te moshuares ne Peje, me tituj se si “nje nene serbe e kane rrahur infermieret shqiptare”…

Knej militantat e VV’se po i shajne mediat e Kosoves, se jane te paguara nga Serbia dhe Rusia me u marr me rastin e Pejes veç me heq vemendjen nga ngjarjet ne Veri…

Kane pas thane qe Ballkani prodhon aq shume histori sa qe s’un e perbine. Une kisha thane qe Ballkani prodhon veç budallaki, kurgja tjeter…”