fbpx

Mësohen emrat e dy policëve që u plagosën sonte në Skënderaj, njëri në kokë

HomeLajmeKosovë

Mësohen emrat e dy policëve që u plagosën sonte në Skënderaj, njëri në kokë

Rreth orës 00:30 në Skenderaj në një pikë kontrolli të Policisë, si rezultat i shqiptimit të një tikete të trafikut, ka ardhur deri te një konflikt në mes të Policisë dhe disa personave, me ç’rast janë përdorur edhe armët e zjarrit.

Nga shkëmbimi i zjarrit janë plagosur dy policë të cilët tashmë kanë arritur në QKUK dhe janë duke marrë trajtim mjekësor.

Nga shkëmbimi i zjarrit u plagosen policët Enver Smakiqi dhe Mërgim Geci , raporton “Jepi zë”.

COMMENTS

x