“Me shumë mundësi dal unë”/Kiara-Luizit: Duhet ta fitosh për ne të dy!

0 minutes, 24 seconds Read

Kiara dhe Luizi kanë diskutuar për nominimin e Kiarës dhe Oltës.

Kiara i ka thënë Luizit se do të jetë ajo që do dalë nga ky nominim.

Ajo shtoi se kjo është një luftë mes tij dhe Oltës dhe se njerëzit duan ta shikojnë vetëm. Ajo i kërkoi atij që ta fitojë këtë Big Brother për të dy.

Luizi ka thënë se nëse ajo largohet, ai do marrë hak.

Publikime te ngjashme