fbpx
HomeMagazina

Me këmbë përpjetë e plot stil, Arta Nitaj i tregon vithet gjigante

Arta Nitaj edhe këtë mbrëmje ka publikuar një foto plot stil. Ajo është shfaqur e veshur bukur ku ka pozuar në një ulëse. Arta, merr vëmendjen me këmbët joshëse teksa i ka ngritur paksa lart dhe ka pozuar. Fotografinë e ka postuar në Instagram, duke marrë komente të shumta pozitive.

Arta Nitaj edhe këtë mbrëmje ka publikuar një foto plot stil.

Ajo është shfaqur e veshur bukur ku ka pozuar në një ulëse.

Arta, merr vëmendjen me këmbët joshëse teksa i ka ngritur paksa lart dhe ka pozuar.

Fotografinë e ka postuar në Instagram, duke marrë komente të shumta pozitive.

COMMENTS

x