Connect with us

Kosovë

Martesa e vëllait të Mimoza Kusarit me të dashurin e tij, reagon Vlora Çitaku

Published

on

Ish ambasadorja Vlora Çitaku ka reaguar rreth martesës së vëllait të Mimoza Kusari – Lila.

Çitaku ka thënë se Ylberi, vëllai i Mimoza Kusari nuk është figurë publike dhe nuk ka as interes publik.

“Vëllau i Mimoza Kusarit është person privat. Martesa e tij nuk është çështje e interesit publik. E thirrjet homofobike janë të shëmtuara dhe të papranueshme.”, ka shkruar ajo në facebook.

Advertisement
Comments