Marrëveshja me MCC-në, Kurti e Osmani sot mbajnë konferencë për media

HomeLajmeKosovë

Marrëveshja me MCC-në, Kurti e Osmani sot mbajnë konferencë për media

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani dhe kryeministri i Kosovës Albin Kurti do të mbajnë sot konferencë për media.

Kështu është njoftuar nga Zyra e Presidentit e Republikës së Kosovës, duke treguar se konferenca do t’i kushtohet vizitës në SHBA.

Ky është njoftimi i plotë:

Presidentja Osmani dhe Kryeministri Kurti mbajnë sot konferencë për media

Sot (30.07.2022), në orën 12:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu dhe Kryeministri Albin Kurti, mbajnë konferencë për media lidhur me vizitën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vendi: Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, “Adem Jashari”

Mirëpresim ekipet tuaja!.

COMMENTS

x