fbpx

Marina Vjollca vjen me poza atraktive nga bregdeti

HomeMagazina

Marina Vjollca vjen me poza atraktive nga bregdeti

Marina Vjollca duket tejet joshëse në imazhet e reja të realizuara.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, i ka mahnitur fansat me fotosesionin e ri të realizuar.

Me sa duket fotot janë realizuar në bregdet dhe Marina ka marrë gjithë vëmendjen me pozat.

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore. Marina ndryshe nga motra e saj Luana preferon të shfaqet më e thjeshtë.

Lidhur me këtë detaj kanë komentuar edhe fansat e saj pranë disa postimeve të tjera në Instagram.

Në fotot e lartpërmendura ajo duket shumë seksi. Marina së fundmi ka ardhur me vizitë në Kosovë dhe kjo u bë e ditur bazuar në disa postime në Instagram.

Me sa duket motra e saj Luana ka ardhur për të punuar lidhur me një projekt të ri muzikor detajet e të cilit ende nuk dihen.

View this post on Instagram

In love with Darmi… Photographer: @renuarlocaj Hair&make up: @arber_bytyqi_mua Stylist: @nikokomani Outfit: @cointirana

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Ride softly, listen carefully and love completely…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

COMMENTS

x