Marina Vjollca kujton pushimet luksoze me Getin: Mendjen e kam atje

HomeMagazina

Marina Vjollca kujton pushimet luksoze me Getin: Mendjen e kam atje

Marina Vjollca thotë se e ka mendjen te pushimet.

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, vitet e kaluara shijonte pushimet luksoze me Getoar Selimin, shkruan lajmi.net.

Mirëpo sivjet duket se akoma nuk kanë zgjedhur vendin e tyre të preferuar dhe duket se e gjithë kjo si pasojë e pandemisë.

Megjithatë duket se nuk do të shkojë larg pasi Marina qenka përmalluar për pushime dhe i ka kujtuar ato në Honolulu.

“Une me mend jam ne Honolulu, po ju?”, ka shkruar Marina pranë postimit.

https://www.instagram.com/p/CCEfyt0D4Hs/

 

Loading...

COMMENTS