fbpx

Marina shfaq këmbët seksi në foton artistike në det

HomeMagazina

Marina shfaq këmbët seksi në foton artistike në det

Marina erdhi joshëse në paraqitjen e fundit.

Moderatorja Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit një imazh tërheqës të realizuar buzë detit, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte veshur me një këmishë, ishte grimuar dhe kishte flokët e lagura, teksa po qëndronte e ulur afër detit.

Në plan të parë, moderatorja kishte vënë këmbët seksi, ndërsa fotografia artistike bardhë e zi e saj, mori komente të shumta.

Kujtojmë se Marina Vjollca së fundi ka qenë duke punuar për t’u rikthyer me sezonin e ri të emisionit të saj. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CEr0SnlDKUh/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS