fbpx

Marina bëhet zeshkane, Geti reagon me një koment komik

HomeMagazina

Marina bëhet zeshkane, Geti reagon me një koment komik

Jemi mësuar ta shohim Marina Vjollcën zakonisht si një bionde atraktive, ndërkohë që prezantuesja e njohur ka bërë një ndryshim në dukjen e saj.

Ajo është prezantuar si një zeshkane në publikimet e fundit në rrjetet sociale duke marrë pëlqime të shumta dhe komente nga më të ndryshmet.

“Më vjen mirë që takohemi”, është përshkrimi që ka zgjedhur moderatorja e popullarizuar në publikimin e saj në Instagram.

Bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, ka ardhur me një koment komik në këtë postim: “Sa i ngjan gruas time”.

Nuk ka munguar edhe komenti i motës së saj, Luanës: “Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël e të mirë?”.

COMMENTS