fbpx

Maqedonia e Veriut ende me shifra të larta të infektimit, raporti një ditor nga atje…

HomeLajmeMaqedoni e veriut

Maqedonia e Veriut ende me shifra të larta të infektimit, raporti një ditor nga atje…

Dy të vdekur dhe 98 rastë të reja me koronavirus ka shënuar Maqedonia e Veriut, të dielën. Deri tash, janë regjistruar 15,791 raste pozitive prej të cilëve 13,184 janë shëruar ndërsa 648 kanë vdekur. Raste aktive janë 1,959 persona të infektuar

Dy të vdekur dhe 98 rastë të reja me koronavirus ka shënuar Maqedonia e Veriut, të dielën.

Deri tash, janë regjistruar 15,791 raste pozitive prej të cilëve 13,184 janë shëruar ndërsa 648 kanë vdekur.

Raste aktive janë 1,959 persona të infektuar

COMMENTS