Luizi nxjerr pistoletën dhe qëllon në sy të policisë (video)

0 minutes, 21 seconds Read

Ditën e sotme, Luizika publikuar një video teksa shfaqet duke ecur drejt një individi e duke i drejtuar atij pistoletën në sy të policisë.

E thënë kështu ngjarja duket e tmershme, ama video është filmuar gjatë xhirimit të filmit “Në kuadër të dashurisë”, me kolegun e tij Ylber Bardhi.

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3181432901801742260?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

 

Publikime te ngjashme