fbpx

Lufta e VV-së dhe LDK-së në rrjetet sociale, ‘sulmojnë’ njëra tjetrën me Video!

HomeLajmeKosovë

Lufta e VV-së dhe LDK-së në rrjetet sociale, ‘sulmojnë’ njëra tjetrën me Video!

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes Forumit të Rinisë sot i është përgjigjur videove të fundit të Lëvizjes Vetëvendosje.

Në këtë video të Forumit të Rinisë së LDK të cilën e ka postuar edhe Kryetari i ri i këtij Forumi Paris Guri, LDK e bënë përgjegjëse Qeverinë e Kosovës për rritjen e çmimeve.

Për më shumë shiheni videon e postuar nga Kryetari i FRLDK dhe anëtari i Kryesisë Paris Guri.