fbpx

Luana ulet dhe pozon shumë seksi

HomeMagazina

Luana ulet dhe pozon shumë seksi

Luana Vjollca është një nga femrat që di si t’i bëj njerëzit për vete. Ajo nga njëherë provokon me fotografitë që e i hedhë në rrjetet sociale, e disa prej tyre janë bombastike. E tillë është edhe kjo e fundit. Me shumë pak rroba në trup, bukuroshja shqiptare duket shumë joshëse. https://www.instagram.com/p/CCoeghHnWYp/

Luana Vjollca është një nga femrat që di si t’i bëj njerëzit për vete.

Ajo nga njëherë provokon me fotografitë që e i hedhë në rrjetet sociale, e disa prej tyre janë bombastike.

E tillë është edhe kjo e fundit.

Me shumë pak rroba në trup, bukuroshja shqiptare duket shumë joshëse.

https://www.instagram.com/p/CCoeghHnWYp/

COMMENTS