fbpx

Linda Halimi pozon e zhveshur

HomeMagazina

Linda Halimi pozon e zhveshur

Linda ka hequr të gjitha për një foto artistike.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, së fundmi ishte me vizitë në Kosovë.

Pas një kohe të gjatë ajo e ka vizituar familjen dhe nëpërmjet një postimi ka treguar se ka kaluar shumë mirë ani pse ishte një vizitë e shkurtër.

Këngëtarja këtu erdhi edhe për të punuar për projekte të reja muzikore.

Linda është aktive në Instagram e nuk mungojnë postimet e shumta. Para pak minutash ajo e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet e zhveshur.

Imazhi duket tejet artistik ndërsa pranë tij këngëtarja ka shkruar: Ëndërroni.

COMMENTS

x