fbpx

Ledri Vula duket tejet i lumtur krah Sara Hoxhës, asaj i ka dhënë nur shtatzënia

HomeMagazina

Ledri Vula duket tejet i lumtur krah Sara Hoxhës, asaj i ka dhënë nur shtatzënia

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula, është duke e shijuar lidhjen e dashurisë me Sara Hoxhën.

Dyshja janë madje në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe është vajzë.

Derisa janë në pritje të ëmbël ata po i shijojnë pushimet në Mal të Zi dhe nga atje po ndajnë fotografi të ndryshme.

Para pak çastesh ishte Ledri ai i cili e ka publikuar një fotografi dhe dukej tejet i lumtur krah Sarës.

“Spo ma nin qe spo tpelqen qysh ki dal @sarahoxha”, ka shkruar ai.

Komentet ishin të shumta.

https://www.instagram.com/p/CEHrA1wBG7W/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x