Ky është kosovari që vdiq sot në aksidentin me autobus

0 minutes, 22 seconds Read

Sot në orët e hershme të mëngjesit është shkaktuar një aksident në fshatin Palaj te Obiliqit.

Sipas dëshmitarëve, i vdekur nga ky aksident ka mbetur Driton Krasniqi nga fshati Zhilivodë, ndërsa ka qenë duke punuar në Fushë Kosovë.

Në aksident kanë qenë të përfshira një autobus dhe një veturë e tipit Golf III, ndërsa në vendin e ngjarjes kishte dalur Policia e Kosovës dhe autoambulnca. /Jepizë

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *