Ky është i dyshuari për plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë – arrestohet në Prevallë

0 minutes, 16 seconds Read

Policia e Kosovës tashmë ka arrestuar pjesëtarin e FSK-së, A.K. nën dyshimin për përfshirje në plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë, mëson Indeksonline.

I njëjti është kapur në Prevallë.

Derisa dy të plagosurit Stefan Stojanovic dhe Milan Stojanovic janë jashtë rrezikut për jetë.

Publikime te ngjashme