Kush janë deputetët që i japin më së shumti komplimente? Flet Duda Balje

0 minutes, 31 seconds Read

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, shpesh herë është komentuar për veshjen dhe pamjen e saj, duke u konsideruar si një ndër deputetet më tërheqëse në Kosovë.

Komplimentet për dukjen e Duda Baljes nuk kanë munguar as nga deputetët, e disa prej tyre nuk kanë hezituar që ato t’i bëjnë edhe publikisht.

Deputetja Balje, në një intervistë relaksuese për lajmi.net ka folur rreth komplimenteve që merr nga deputetët e Kuvendit të Kosovës.

E pyetur se nga cili deputet është komplimentuar më shpesh, ajo ka thënë se ka pranuar komplimente nga shumica.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *