Kur Lulzim Basha ishte 17 vjeç dhe takonte Ibrahim Rrugovën (Foto)

HomeKosovë

Kur Lulzim Basha ishte 17 vjeç dhe takonte Ibrahim Rrugovën (Foto)

Një foto e 26 viteve më parë është publikuar ditën e sotme, ku kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha shfaqet pranë ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Fotoja e rrallë është realizuar në Holandë në vitin 1991, kur Basham ishte gjimnazist.

Në atë kohë Basha, vetëm 17 vjeç ndodhej në një vizitë në Holandë, ku edhe është takuar me Rugovën.

COMMENTS