fbpx

Kryetari i Vushtrrisë e profa i TikTok-ut, vallëzojnë së bashku nën ritmin e Valles së Tropojes

HomeLajmeKosovë

Kryetari i Vushtrrisë e profa i TikTok-ut, vallëzojnë së bashku nën ritmin e Valles së Tropojes

Ferit Idrizi, kryetari i Vushtrrisë e ka mbështetur profesorin Paci publikisht. Madje në një intervistë të realizuar sot ata kanë vallëzuar së bashku.

Idrizi dhe Paci së bashku ia kanë hedhur vallës në objektin e Komunës së Vushtrrisë, duke nënkuptuar mbështetjen e madhe nga Idrizi për profesorin Paci.

Idrizi ka treguar dashurinë e tij për artin e muzikëm dhe thotë se e merr diçka me shumë pozitivitet dhe se kritikat i ka vlerësuar shumë pavend.

COMMENTS

x