fbpx

Kida duket e“zjarrtë” në fustanin e vizllueshëm

HomeMagazina

Kida duket e“zjarrtë” në fustanin e vizllueshëm

Kida po e shijon suksesin e lansimit të këngës së re dhe duket mjaftë atraktive.

Këngëtarja, së fundmi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor i cili titullohet “Edhe sa”, i realizuar me videoklip.

Kanë kaluar dy ditë nga lansimi dhe kjo këngë ka marrë 1.2 milion klikimeve në YouTube, e ky sukses sigurisht se duhet festuar.

Kida është shfaqur tejet atraktive e veshur me një fustan të shkurtë e transparent teksa po e shijon suksesin e këtij projekti.

“Wuuu 1 milion. Edhe sa. Faleminderit”, ka shkruar ajo pranë postimit.

https://www.instagram.com/p/CEpJxbshbht/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS