KFOR-i ndalon disa kamionë të Serbisë në Mitrovicë

0 minutes, 23 seconds Read

Sirena policie janë parë mbrëmjen e sontme në “Rrugën e Ulqinit” në fshatin Koshtovë.

Dëshmitarët i kanë thënë “Jepi zë” se aty janë ndaluar disa kamionë me targa serbe.

Sipas tyre, ndalimin e ka bërë KFOR-i dhe Policia e Kosovës.Ende nuk dihen detaje për çfarë u ndaluan kamionët, të cilët kishin targa të Serbisë.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *