fbpx
HomeLajmeKosovë

Kërkohet urgjent ndihmë për pesëvjeçarin nga Gjilani – i duhen edhe 1 mijë euro për trajtim

Pesëvjeçari nga Gjilani, Dion Gashi, vuan nga sëmundja e leukemisë Akute Lymphoblastic dhe ka nevojë urgjente për trajtim jashtë vendit.

Shuma e nevojshme për trajtim në Turqi është 140 mijë euro.

Ndërsa sipas familjarëve tani iu nevojitet grumbullimi edhe i 1.000 euro-ve,(Katër mijë) Euro.

Llogaria Bankare është në emrin e nënës së Dionit, (Zade Gashi).

IBAN: XK05 20-32-0001839572-59

Swift Code: TEBKXKPR

Numri i telefonit: 049 552 527

COMMENTS

x